Мудрагелик хоче написати натуральне число в кожній комірці діаграмит так, щоб кожне число що розташоване вище в ряду було сумою двох чисел в клітинках безпосередньо під ними. Яку найбільшу кількість непарних чисел може записати...

Мудрагелик хоче написати натуральне число в кожній комірці діаграмит так, щоб кожне число що розташоване вище в ряду було сумою двох чисел в клітинках безпосередньо під ними. Яку найбільшу кількість непарних чисел може записати Мудрагелик?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ А : 4, удачи впм