My mum_______ (drink) tea now. he________ (watch) tv every day. she_______(sleep) now.we ________(read) a book now.

My mum_______ (drink) tea now. he________ (watch) tv every day. she_______(sleep) now. we ________(read) a book now.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Jdhudhfhuhdh4dbhhdhhdhdhhfhhhdhhxgdhdjjdudhhdjxdghhdhffuh~bdjjddjndjfhifdjurhu~7h
Гость
My mum is drinking  tea now. he watchs tv every day. she is sleeping now. we're reading a book now.