My relativesi am ______my mother is __________-my father is-______________my brother is __________my sister is ____________my grandpa is___________my grandma is______Сюда имена подставлять?

My relatives i am ______ my mother is __________- my father is-______________ my brother is __________ my sister is ____________ my grandpa is___________ my grandma is______ Сюда имена подставлять?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
проста ставишь имена с большой буквы
Гость
Да . конечно надо. У меня подруга ,у них было такое задание.