My school . It's weekend again, So I haven't got at school , Its real pity - My school is so cool . We've got Music and ART , History and PE. All these subjects are as easy as one,Two, three. We've got English and Maths , Russi...
My school . It's weekend again, So I haven't got at school , Its real pity - My school is so cool . We've got Music and ART , History and PE. All these subjects are as easy as one,Two, three. We've got English and Maths , Russian, French and IT . читать русскими буквами!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя школа . Это выходные снова, так что у меня нет в школе, ее реальная жалость - Моя школа так здорово. У нас есть музыка и искусство, история и PE. Все эти предметы так же легко, как один, два, три. У нас есть английский и математику, русский, французский
Гость
Май скул. Итз вийкенд эгейн, сов ай хевент гот ат скул. итз рейл пати май скул из сов кул. ви хев гот мюзик энд арт хистори энд пф. ол дез субжектс ар эс ийзи эс вон тю фри. ви хев гот энглиш энд мат рашен френч энд итали