На 952 грн купили 12 кг шоколадних цукерок по 68 грн і 4 кг карамельок.Яка ціні 1 кг карамельок?"
На 952 грн купили 12 кг шоколадних цукерок по 68 грн і 4 кг карамельок.Яка ціні 1 кг карамельок?"
Ответ(ы) на вопрос:
12 * 68 = 816грн стоят шоколадные конфеты
952 - 816 = 136 грн стоит 4 кг карамели
136 / 4 = 34 грн стоит 1 кг карамели
Ответ 34 грн
Не нашли ответ?
Похожие вопросы