На пошиття сукні йде 5 м тканини,а сорочки 2м.Зі 114 м тканини пошили 18суконь та сорочки.Скільки пошили сорочок?
На пошиття сукні йде 5 м тканини,а сорочки 2м.Зі 114 м тканини пошили 18суконь та сорочки.Скільки пошили сорочок?
Ответ(ы) на вопрос:
двенадцать сорочек пошили (12)
18×5=90м тканини на сукнi
114-90=24м остаток
24÷2=12 сорочок
Не нашли ответ?
Похожие вопросы