Написать 3 отрицательных предложения и 3 вопросительных со словом хев

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
отрицательные  I haven't seen him for a while  She haven't heard this song.  They haven't been to Moscow Have you seen this film? Have you heard what she said? Have you ever seen the Big Ban?
Гость
I have not a toy I have not a book he has not a pen  have yo a toy? has she a book? have we a pen?