Написать историю на а Английском языке в past simple со словами poor,war,ring,nervous,memories,drop,teenager,memory. СРОЧНО!!!!!!!!!пожалуйста!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I was at school today. I was too nervous, because one teenager throwed a ring (обруч) at me, and I threw the war at him. After that he dropped from skyscraper. My memory was bad, because im think about him.