Написать на каз.яз мини сочинение чем мы занимаемся в 5-м классе составить 5-6 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біз бесінші сыныпта оқымыз.Біз әртүрлі сабақта мәтін оқимыз;мазмұндаймыз.Диктант;шығарма;мазмұндама жазамыз.Тілдік қоржың:реферат жасаймыз. Өлең мәнерлеп оқимыз.Біз бесінші сыныпта оқып өте ұнады.(нам нравится учиться в 5 классе )можешь не писать это предложение я не уверено что оно правильное)