Написать письмо на английском языке поздравления. Помогите пожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
It gives me a great pleasure to congratulate you ou Best wishes of further success in your work and of personal happiness.
Let's say goodbay to the old great and greet the New Year with optimist and hop. We wish you a happy and prosperous New Year!
Перевод: Давайте скажем прощай старому году и поприветствуем Новый с оптимизмом и надеждой. Желаем вам счастья и процветания в Новом году!