Написать соченения на казахском языке на тему письма другу по имени дельназ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менін досым бар онын аты Дильназ. Дильназ бен бала кезден досбыз. Қазір ол Алматыда ал мен Астанада. Мен Дильназды қатты сағындым. Мен кеше Дилтназға қат жаздым, қатта 《Дильназ салем, Дильназ мен сені қатты сағындым. Мен білісінбе біз Алматыға жақында көшіп барады екенбіз, мен қатты қуанып турмын》деп Дильназға қат жібердім