Написать сообщение другу про сюрприз вечеринку не мение 50 слов на англ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi Masha! How are you? What are you doing? We are here with Sasha and Lena discussed , and decided to throw a party for Anton . Are you with us? Only we do not know where we are going to do it. But I think that in four of us It will succeed. I'll see you tomorrow at the school site in the half of the fourth