Написать текст другу,рассказав ему\ей где ты,какая сейчас погода там и чем занимается твоя семья.текст состоит из 50-60 слов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
my dear friend I write to you from England here Now on a cloudy but this is normal for me, My dad opened a new shop I often go and work there again I Wish to meet you With love Sophia