Написати 9 реченнь з такими прислівниками: 1.віце-президент; 2 науково-технічний ; 3.жовто-блакитний, темно-синій ; 4.опукло-ввігнутий; 5.ясно-яснесенький; 6.політико-економічний; 7.хіміко-біологічний; 8.військово-спортивний; 9...

Написати 9 реченнь з такими прислівниками: 1.віце-президент; 2 науково-технічний ; 3.жовто-блакитний, темно-синій ; 4.опукло-ввігнутий; 5.ясно-яснесенький; 6.політико-економічний; 7.хіміко-біологічний; 8.військово-спортивний; 9.гірко-солоний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Віце -президент США приїхав в Україну.Мій брат закінчив науково-технічний коледж.Прапор України жовто-блакитний.Мій улюблений колір-темно-синій.На уроці нам показували опукло-ввігнутий многокутний.Ясно-яснесенький день не предвіщував біди.Потрібно розглянути цю проблему з політико-еконмічної та історичної точки зору.Хіміко-біологічний факультет дуже престижний.Мій брат поступив у військово-спортивний ліцей.Цей овоч має гірко-солоний смак.