Написати твір роздум на тему Яким я бачу справжнього друга Викорастати на підвердження своїх думок приклади з повісті Митько завр з юрівки ПОМОЖЫТЬ ПЖ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В мене є найкраща подруга її звати Марина я зараз в 4 класі,а вона в 3 класв в мене 203 кабінет,а в неї 205!!!Тепер розповідь:Я би хотіла бачити справжнього друга щоб підримував не покидав в біді щоб ми були найкращими друзями!