Напиши сочинение из 7-8предложений 27 марта отмечают Международный день театра .Чем для людей и общества в целом важна деятельность театров ? расскажи о заинтересовавшем тебя спектакле

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Молодь дуже мало ходять по театрам. Я думаю це неправило, бо театр нас розвиває, ми бачимо як артист хоче передати нам свою емоцію. Не кожна людина обрана , щоб ходити по театрам.Мій знайомий працює у театрі , він розумніший , чим спортсмен чи атлет . Опера і балет також схожий на театр, але опера розвиває слух.27 березня святкується день театру тільки обрані будуть святкувати це свято. Висновок що театр потрібний людству