Напиши текст розповідь на тему Перед грозою    5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                                           Перед грозою Гррза буває  в різні пори року.Спочатку на небо насуваються чорні хмари.Пізніше вітер починає насуватися на землю.Починає гриміти грім.Із - за чорних хмар починають капати важкі краплі.Небо почорніло. Почалася гроза.
Гость
Гроза буваэ весною та літом. Перед грозою стає вітряно, темно,хмарно і холодно. Сильний вітер хитає дерева, зриваючи з них листя і цвіт. Густі сиві хмари закривають ясне, тепле сонечко. Птахи метушаться і намагаються сховатися. Наближенням грози є грім та блискавка. Згодом починається злива, або сильний дощ.