Напишіть лист другу на німецькій мові з перекладом на укр.м Будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hallo Alexander! Wie geht es dir? Was gibts neues? Wie geht es deinen Bruder? Hast du neue Freunde? Mir gehts gut. Ich war 3 Tage in Kiew, da war sehr schön und interessant. Ich warte auf dich? Wann kommt du nach Ukraine? Привіт Олександр! Як справи? Що нового? Як справи в твого брата? З'явилися нові друзі? В мене все добре. Я був 3 дні в Києві, там було дуже гарно та цікаво. Я чекаю тебе. Коли ти приїдеш в Україну?