Напишіть твір-роздум, розкриваючи зміст висловлювання: Як хліб живить шлунок, та?

Напишіть твір-роздум, розкриваючи зміст висловлювання: Як хліб живить шлунок, та?? читання живить розум
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хліб дає нам бути ситим і мати сили. А коли ми читаємо, ми ніби наповнюємо свій мозок чимось новим та свіжим. Це дуже корисно, адже наша мова багата на великий запас слів,і тільки читаючи , ми дізнаємось щось нове, що й приносить нам користь