Напишите на английском 7:30 8:05 4:15 5:05 9:40 12:00 8:00 6:00 6:15 2:30

Гость
seven and a half o'clock(часов ) eight and five  four and a quater of hour five and five nine and fourty afternoon or midnight eight o'clock six o'clock six and a quater of hour two and a half of hour