Напишите на казахском языке про "конькимен жүгіру". Помогите написать о данном виде спорта в 5 предложениях.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен конькимен жугіру өте жақсы көремін.Біз ата-аналармен жексембі күні конькига барамыз. Əкем жəне шешем конькиді нашар тебеді. Ал мен болса, конькиді өте жақсы тебемін. Ал сен коньки тебе аласын ба? Надеюсь помогла