Напишите пожалусто сочинение на казахском на тему Футбол даю 10 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен спортты сүиемің. Менің сүиікті спорттың түрі: Футбол. Мен футболды 9 жасыннан ойнаймың. Мен қаладағы футбол секциясыңа барамың. Менің сүикті командам Челси. Ал футболисттер жағынан мен криштиану Роналдоны сүиемің. Ол өте жақсы ойнайды. Мен балалардың бәріне айтмын, футболды ойнандар, спортпен шұғылдандар.