Напишите пожалуйста 10 пословиц на казахском про язык(разговорный), не про часть тела. 20 балов!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Тіл--халықтың мұрасы. 2.Тіл --тиексіз. 3.Ең тәтті де --тіл,    Ең ащы  да тіл,     Ең қатты да -тіл. 4..Тіл--қылыштан өткір. 5.Тіл --тіршілік тірегі. 6.Тәрбие  тілден басталады. 7.Тіл атағыңды өсірер де өшірер. 8.Тілсіз жерде тіршілік жоқ. 9.Өнер  алды --қызыл тіл 10.Тіл қаруы -сөз,сөз қаруы --ой