Напишите пожалуйста мини-сочинение на английском "человек которым я восхищаюсь"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Our world is really big and a lot of people life in it. And everyone of us differs from each other. So, ideal shape of human for me is kind and happy, doesn't need to lie and be agressive, has a sense of humor and always can help, whatever you are and no matter what happens. Think, that's is human i wanted to be admired