Напишите пожалуйста про то чем занимаются некоторые из них, по английски , только пожалуйста не используйте переводчик там не правильно .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mr Wilson is taking order Tony is ordering a meal Mr Brown painting hospital Mr William sends mail Mrs. Harris is accepting mail Mr Simpson is selling bread Mr Green is repairing car Mrs. Perkins Is worrying Miss Smith is driving car