Напишите пожалуйста сочинение на казахском языке на тему Нурсултан Назарбаев-президент Казахстана

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нұрсұлтан Əбішұлы Назарбаев Қазақстан Республикасының тұңғыш призиденті. Ол призидент болып 1990 жылы сайланды. Нұрсұлтан Назарбаев президент болғалы еліміздің болашағы жарқын болды. Келешекке үмітпен қарап Ресей қол астынан босатылдық.