Напишите про себя 10 хороших и плохих привычек на английском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
10 Хороших привычек 1)I brush my teeth twice a day 2)I run in the mornings or evenings 3)I Wake up early 4)I read books 5)In the morning I drink a glass of water 6)I have respect for the elders 7)I do sports 8)I call people by name 9)I lead a healthy lifestyle 10)I put things in place