Напишите расказ другу про то как я с семьёй провожу время (тема пикник) расказ на ?

Напишите расказ другу про то как я с семьёй провожу время (тема пикник) расказ на ??нглийском
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello my friend ! I like outdoor recreation with my famaly . And we love hiking . All of our hike happens really interesting ! We can go to moutain every week and make a picnic . Also we engage in active sport , as badminton , voleball , and others .