Напишите сочинение на тему "Мой самый лучший день который не может быть в реальности" на английском языке 10-12 предложений
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My best day of the year.My birthday is my best day of the year. On my birthday, my friends always come. My mother prepares a big cake. I give gifts. We dance and sing. Then we play games. We also organize interesting competitions.