Напишите сочинение по плану вот он СРОЧНООООООО!!!!!!! ПОЖАЛУЙСТААААААААА!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear, Ann! My mother wanted to relax, so we are in Moscow now. We are going to stay here for 2 weeks. Weather is very crazy. Yesterday, the sun was shining. But today it's rain all day. So, today we have visuted a cinema, we watched a movie called : "Inside out". And now we are in cafe. As you know, Moscow is very beautiful city and I like this city very much. With love, Dasha.