Наш народ має багато цікавих традицій, у тому числі й відзначення свят. Із наведених нижче звичаїв оберіть ті,які стосуються відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці( Покрови) а) святять воду,квіти,мак, чоловіки зявляютьс...

Наш народ має багато цікавих традицій, у тому числі й відзначення свят. Із наведених нижче звичаїв оберіть ті,які стосуються відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці( Покрови) а) святять воду,квіти,мак, чоловіки зявляються на свято в козацькому одязі б) збирається молодь, дівчата ворожать на майбутню долю, грають у Калиту в) відбувалися вибори нового отамана, до цього дня завершувався період сватань і приготувань до весіль г) плетуть вінки, ворожать на наречених, стрибають через вогнище,проходячи так ритуал очищення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь-в)вибирали отамана