Наведіть приклади денатурації білків і поясніть суть цього процесу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Денатурація білків може відбуватися під дією кислот, солей, спиртів, або фізичних факторів - високі температури, сильні електромагнітні поля. В деяких випадках денатурація може бути зворотньою, наприклад під дією розбавленого спирту або солей натрія і калія,однако в більшості випадків вона не зворотня.