Найти диктант с предложениями . В лесной чаще стоял чудный домик. Муравей нес листочки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перший варіант: тайгові і лісові горіхи -> бурундук -> рись;Другий варіант: трава та інша зелень -> косуля -> тигр;Третій варіант: трава -> коник -> ящірка -> яструб;Четвертий варіант: трава і кора дерев -> заєць -> сова;П’ятий варіант: трава і зернові рослини -> миша -> змія -> їжак -> борсук -> вовк.