Назва виробу    Норма витрати   Кількість  виробів  Усього витраченопростирадло       2 м                 8пр                          ?мпідковдра          4м                   6п

Назва виробу    Норма витрати   Кількість  виробів  Усього витрачено простирадло       2 м                 8пр                          ?м підковдра          4м                   6п
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2*8=16 4*6=24 16*2*24=64