Назвіть події або явища, про які розповідають джерела: А. «Пощо ми губимо Руську землю, самі проти себе зваду маючи? А половці землю нашу розносять і раді є, що межи нами війна донині. Відтепер з’єднаймося в одне серце і обереж...

Назвіть події або явища, про які розповідають джерела: А. «Пощо ми губимо Руську землю, самі проти себе зваду маючи? А половці землю нашу розносять і раді є, що межи нами війна донині. Відтепер з’єднаймося в одне серце і обережімо Руську землю. Кожен хай держить отчину свою...». Б. «Перестали князі невірних воювати, стали один одному казати: “Се моє, а се теж моє, брате!» Стали вони діла дрібні вважати за великі, на себе самих підіймати чвари, - а невірні з усіх сторін находили, землю Руську долали». В. «Що то шумить, що то дзвенить перед зорею ранньою? Ігор полки свої повертає, жаль йому брата любого Всеволода. Бились день та бились і другий, а на третій, в південну годину, похилились Ігореві стяги!». Г. «Заснована ж була сія божественна церква Богородична в літо 1073. У дні благовірного князя Святослава, сина Ярославового, який своїми руками почав рів копати, стала будуватися церква ця»
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)З'їзд князів У Любечі 2)Роздробленість Київської Русі 3)Похід князя Ігора 4)Будова Успенського собору Києво-Печерського монастиря