Не можу пояснити. Знайдіть кути паралелограма,який ділиться діагоналлю на два рівнобедрені прямокутні трикутники(розгляньте два випадки).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перший випадок, це будь-який прямокутник. Другий випадок, це паралелограм у якого одна діагональ перпендикулярна до двох протилежних сторін. Побудуємо такий паралелограм: Побудуємо вертикальний відрізок довжиною, наприклад, 4 клітинки. Позначимо його верхній кінець А, нижній кінець С. Від точки А праворуч відкладемо 3 клітинки, поставимо точку В. Від точки С ліворуч відкладемо 3 клітинки, поставимо точку D. Проведемо відрізки АD і ВС. АВСD - паралелограм, АС - діагональ, яка поділила АВСD на два прямокутні трикутники.