Не виконуючи дії вказати чи ділиться вираз на число: на 6; 15 вираз 956+347802

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Подiльнiсть на 6, якщо число дiлиться на 3 та на 2. Тобто i доданки теж. Перший доданок не дiлиться на 3. Тому на 6 не дiлиться. На 15 теж не дiлеться, так як подiльнiсть на 15 така: число повинно закiнчуватися на 5 аба на 0 i дiлитися на 3. Ця умова не викону"э"ться. Вiдповiдь - НI.