Незнайко з віслючком розв'язують приклади. незнайко впевнений, що 3 помножене на 8 дорівнює 45 але у віслючка виходить 9. чия відповідь ближча до правильної

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 3*8=24 - правильный ответ 2. 45-24=21 - приблизительный ответ Незнайки 3. 24-9=15 - приблизительный ответ Осла Ответ: ответ Осла ближе к правильной