Номер 4,5. Помогите, пожалуйста! Очень прошу Заранее большое спасибо❤

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4) 1.Have you a bicycle? 2. Have you a pen? 3. Has your step-father a car? 4. Has Molly many friends? 5. Has Mr Lether any children? 6. What car has Johny? 5)1. Have three little chicks got a kite? 2. Has the kite got a funny face? 3. Has Fred got a bike? Please