Now match the answers with the questions in Exercise 3a No, I am not.b To school, I think.c A billion.d Next to Lisa.e A green ang yellow scarf.f I am listening to my new CD.

Now match the answers with the questions in Exercise 3 a No, I am not. b To school, I think. c A billion. d Next to Lisa. e A green ang yellow scarf. f I am listening to my new CD.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вот перевод только знаю: Теперь ответы совпадают с вопросами в упражнении 3 A Нет, я не являюсь. б в школу, я думаю. с миллиард. d Рядом с Лизой. е Зеленый анг желтый шарф. е я слушаю мой новый компакт-диск.