Нужен диалог на тему "at the library". один человек, который пришел в библиотеку, спрашивает у библиотекаря материал для доклада.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hello! -Hello! -Do not tell a good history book? -And why should you? -I need to make a report on stories. The subject of my report, "Napoleon." -Well now look for. -Thank you. -Here's a good book everything about Napoleon. -Make a note of this book for me, I'll take it. -Thank you. Good-bye! -Good-bye!
Гость
Hello! Hello mr brown! What are you doing in the library? I can't find tekst for quiz,can you help me ? Ok.this is a tekst for quiz! Thanks Oh ok goodbye! Goodbye!