Нужно из этих вопросительных предложений в прямой речи составить предложения в косвенной речи 5 ШТУК

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A He wondered if she had wanted to be a secretary when she had been a kid. B He wondered if she made a lot of money. D I wondered how she had learnt to type so fast. E I said that she was a lawyer and she did not want money. F They wondered how she had become a secretary. G He wondered where she had met Reggie. H They said she had to go to the law school to be a secretary in a law office. I I wondered how the money was. J She wondered where Momma Love lived.