Нужно написать договор купли-продажи (желательно на укр яз) про покупку любой техники (типа телефон, планшет что угодно) в интернет магазине физическим лицом. Набросайте плиз шаблончик. Балами не обижу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(ст. 698 ЦК України, ст. 1  п. 8 Закон "Про захист прав споживачів")                                                                     Договір купівлі-продажу м. Київ "01" січня 2016 р. Сторони: Продавець: Інтернет -магазин "Техноком", в особі Іванов Іван Іванович Покупець: Васильов Василь Васильович, уклали цей договір про наступне: 1. Предмет договору: Продавець повинен передати покупцеві товар, у той же час покупець повинен отримати його та сплатити за нього кошти, встановлені цим договором. 2. Відомості про товар: Найменування: телефон "Apple" Кількість товару: 1  Гарантійний строк:  (Так як ви просили накидати шаблончик, то в цю частину входить також, комплектнійсть товару, вага, стан, асортимент) 3. Передача товару 4. Ціна та умови оплати Ціна за товар: 10000 грн Ціна товару за умови ПДВ: 11111грн Покупець здійснює оплату, встановлену між ним та даною юридичною особою 5.Права та обов'язки сторін Обов'язки Продавця:.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Обов'язки Покупця:..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... 6. Відповідальність сторін: 1) у випадку порушення договору, сторони несуть відповідальність за цим договором 2) сторони не будуть нести відповідальність за даним договором, якщо порушення сталося не з їхньої вини 3) за порушення строку передачі товару Продавець сплачує штраф покупцеві у розмірі 1000 грн 4) за відмову від розрахунку за товар покупець сплачує пеню у розмірі 1000 грн. 7. Строк дії договору та інші положення 8. Повні юридичні адреси сторін Покупець                                                                                            Продавець ______________                                                                       _______________ ______________                                                                       _______________ ______________                                                                       _______________ ______________                                                                       _______________ ______________                                                                       _______________