Нужно написать о работе родителей!Напишу по-русски,а вы мне перевидите))) Моя мама учитель.Она учит по России,Санкт-Петербург. Она работает в заведение №206. Она работает лучше всех! Теперь про папу)))) Мой папа директор.Он раб...

Нужно написать о работе родителей!Напишу по-русски,а вы мне перевидите))) Моя мама учитель.Она учит по России,Санкт-Петербург. Она работает в заведение №206. Она работает лучше всех! Теперь про папу)))) Мой папа директор.Он работает по России,Санкт-Петербург. Он работает в заведение Русганза. Он работает лучше всех! Заранее спасибо)))За лучшие решение дам 10 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My mom is a teacher.She's working in Russia,Saint-Peterburg She's working on N She's very good on her work And now I'm saying about my dad My dad is a director.He's working in Russia He's working on N And he is very good on his work
Гость
My mom teaches uchitel.Ona of Russia, St. Petersburg. She works in an institution №206. It works best! Now, about the pope)))) My dad direktor.On working in Russia, St. Petersburg. He works in a restaurant Rusganza. It works best!