Нужно оооочень срочно!!!!! Напишите ответ на письмо ввиде письма на английском языке))) Заранее спасибо)))))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear,....!Hello!Yes,we have many interesting holidays in our Russia.But I want to tell you about Easter.This holiday be in all Christian countries,but we celebrate it especially interesting.We make ,,kulichi".It is a sweet bread with milk glaze and colourful filling.At holiday day we wear traditional russian clothes and make parade with songs,dances and fun.We have a tradition coloring and drawing on eggs.Eggs and rabbit are symbols of Easter.You can see the posters drawing eggs and rabbit on it and see this:,,Happy Easter" or in russian language ,,Schastlivoy Paskhi".Chiefs give rest to workers on Easter day. Love,(твое имя)