Нужно придумать диалог, так, чтобы это было что-то по типу телешоу. нужно 2 спикера:ведущий и гость

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ведущий -V гость -G V: Hello, Martin! How are you? G: oh, hello. I'm well. V: Martin, can you speak at my questions? G: Ok. V: Martin, how years old are you? G: 15 years old. V: Have you a hobby? G: Yes, I have. My hobby is playing the guitar. V: You can play the guitar? Can you play smth? G: Yes, of course! English national song. V: It is beautiful! Thank you, goodby, Martin! G: Goodby!