Нужно решения задач по Delphi...(хотя бы одной) 1,Описати статичний масив. Масив зчитується з текстового файлу. Визначити: Мінімальне значення масиву, його індекси Задана матриця (n×m). Визначити номер рядка, середньоарифметич...

Нужно решения задач по Delphi...(хотя бы одной) 1,Описати статичний масив. Масив зчитується з текстового файлу. Визначити: Мінімальне значення масиву, його індекси Задана матриця (n×m). Визначити номер рядка, середньоарифметичне елементів якої менше за середньоарифметичне попереднього рядка 2.Текстовий файл F1 має містити не менше 10 рядків. Скопіювати з файлу F1 в файл F2 всі рядки, які не містять слова, яке починається за задану літеру. Визначте найкоротше слово у файлі F2.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Завдання №2 var i,j,k,shlth:integer;           letter:char;       name,minword,s1,x,x1:string;           f1,f2:text;           f:boolean;           arr:array [1..100] of string; label 1;   begin writeln('Введіть імя файлу введення:'); readln(name); assign(f1,name); reset(f1); writeln('Введіть імя файлу виводу:'); readln(name); assign(f2,name); rewrite(f2); writeln('Введіть букву для пошуку:'); readln(letter); letter:=lowercase(letter);  j:=1;   while not eof(f1) do begin   readln(f1,x1);   x:=lowercase(x1);   i:=1;   while (i<=length(x)) and (x[i] <> letter) do    begin       while (i<=length(x)) and (x[i] = ' ') do inc(i);       if (i<=length(x)) and (x[i] <> letter) then          while (i<=length(x)) and (x[i] <> ' ') do inc(i);    end;      if i>length(x) then   begin    writeln(f2,x1);    arr[j]:=x1;      inc(j);     end; end;   f:=false; for k:=1 to j do begin    i:=1;    while (i<=length(arr[k])) and (arr[k][i] = ' ') and not f do inc(i);  if i' ') and (i<=length(arr[k])) do   begin   minword:=minword+arr[k][i];   inc(i);   end;    for k:=1 to j do  begin     i:=1;     while i<=length(arr[k]) do      begin       while (i<=length(arr[k])) and (arr[k][i] = ' ') do inc(i);    if i<=length(arr[k]) then begin shlth:=1; s1:=arr[k][i]; end;    while (i<=length(arr[k])) and (arr[k][i] <> ' ') do begin s1:=s1+arr[k][i]; inc(i); inc(shlth);  end;    if shlth