Нужно сделать письмо по английски подписать кому,куда, от кого, откуда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
To: Katya Schnez From: Dayana Schnee Dear Katya, I was glad to get your letter. Now i'll answer your questions. Yesterday i was in zoo with my family. I saw a lot of animals like bears, sea cats etc. Later i met with my friends and we together go to the cinema. It was a nice day. Best wishes, Dayana.