Нужны интересные факты про леса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В лесах растут разнообразные деревья. К примеру самое старое живёт в литовском лесу. Ему насчитывается около двух тысяч лет. Поэтому старожилу так и назвали Старик. Есть у данного дерева и польские братья- деревья дружбы. Им по девять сотен лет Лёх  Рус и Чех
Гость
1. Більшість поживних речовин дерева добувають в атмосфері. Лише одну десяту частину харчування вони отримують з ґрунту.     2. Кожне дерево переробить тонну вуглекислого газу протягом свого життя.     3. Протягом року дерево поглине стільки ж вуглецю, скільки виробить автомобіль, проїжджаючи по трасі в тисячі кілометрів.     4. Одне дерево виробляє 100 кубометрів кисню за рік, тобто 120 кілограмів.     5. Ця кількість кисню забезпечить життя невеликої родини чоловік протягом одного року.     6. У людини, що перебуває в лісі, частота пульсу зменшується приблизно на двадцять ударів в хвилину, дихання стає спокійніше. Проходить нервове збудження, проблеми відступають, і людина заспокоюється.     7. За своє життя людина витрачає приблизно сто кубічних метрів деревини. Це обсяг невеликого гаю.     8. Дерева зменшують парниковий ефект приблизно на 20%.     9. За одну годину гектар лісу поглине стільки вуглекислого газу, скільки видихнуть за годину дві сотні людей.