Объем раствора

Объем раствораЕсть у меня задача вот ее условие
Какой объем раствора w(KOH) = 12% (p=1,100г/мл) необходимо потратить на ///////дальше пише с книги, так как не могу нормально перевести\\ її взаємодію із суміщщю Алюміній гідроксиду й Магній гідроксиду, узятих у співвідношенні 3:2?

Я так понял что //Алюміній гідроксиду это Al(OH)3; А //Магній гідроксиду это Mg(OH)2.
И начало формулы KOH+Al(OH)3-->KAlO2+2H2O
Авот для магния не получаеться и что потом с ними делать тоже не пойму
Подскажите пожалуста!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напиши задачу українською мовою і без помилок. Гідроксид магнію та калію між собою не взаємодіють. Взаємодія буде відбуватися між лугом та амфотерним гідроксидом. Треба знати масу суміши.
Гость
Заходи сюда----moiuroki.ua -----тут есть всё,поищи, там спрашивать тоже можно!!!!